ŠAMANIŠKA GARSO CEREMONIJA Su Tomu Soltronu ir Abby DelSol

ŠAMANIŠKA GARSO CEREMONIJA Su Tomu Soltronu ir Abby DelSol

Home / News / ŠAMANIŠKA GARSO CEREMONIJA Su Tomu Soltronu ir Abby DelSol

Gruodžio 7 d. Laumžirgių žemėje

Žymus gongo meistras, multi-instrumentalistas ir kompozitorius Tom Soltron Czartoryski (Lenkija) ir „balso šamane“ vadinama gongų meistrė Abby DelSol (Argentina) atvyksta į Lietuvą ir gruodžio 7 d. retrito centre „Laumžirgių žemė“ mus kviečia į unikalią Šamanišką garso kelionę!

 

Charizmatiška garso terapeutų pora šiuo metu baigia savo europietišką koncertinį turą ir Lietuvoje mus palepins išties įstabių instrumentų garsais – peruvietiškais šamaniškais švilpukais ir fleitomis, šamaniškų būgnų ir galingų stichijų gongų (beje, gaminamų būtent Tomo Soltrono!) virpesiais. Tačiau ne instrumentai čia svarbiausi – Tomas ir Abby kaip niekas kitas meistriškai lydi garso keliones, subtiliai ir jautriai parodo Kelią Savęs Link kiekvienam Kelionės dalyviui…

Tomas ir Abby dirba su holistiniu garsu jau 20 metų, iš kurių 8-ius yra partneriais tiek gyvenime, tiek savo veikloje. Jie veda garso terapijos sesijas, gongų maudynes, seminarus ir treningus visame pasaulyje. Jų mokymai yra pagristi jų didžiule patirtimi holistinio garso srityje, kuria jie dalinasi su šimtais pasekėjų iš viso pasaulio.
Kilusi iš holistinių Pietų Amerikos gyduolių šeimos Abby ir multiinstrumentalistas-vizionerius Tom Soltron drauge kuria ypatingą kokybę – jų garso kelionės ir koncertai pasižymi ypatingu giliu ir subtilumu. Tai visada labai gydanti ir transformuojanti patirtis, kurioje kiekvienas patenka į tik jam skirtą vietą, patiria save per garsų ir energijų srautą.

Daugiau apie vedančiuosius skaitykite: www.toneoflife.com.

Kaip vyks?
Garso kelionėje dalyvausite gulint arba sėdint ant čiužinių/kilimėlių. Šiltai apsiklokite, atsipalaiduokite ir atsiduokite garso bangų vandenynui…

Renginio vieta: ASHTAR HALL retrito centre Laumžirgių Žemė / Dragonfly Land (25 km nuo Vilniaus, prie Pikeliškių kaimo).

Pradžia: gruodžio 7 d. 19.00 val.
Renkamės: 17.30 – 18.45 val.

Kaip atvykti: skaitykite žemiau.

Tiems, kas neturi savo transporto, padėsime su transferiu iš Vilniaus. Tuomet besiregistruojant pažymėkite „reikia transferio“.
DĖMESIO, atvykusiems iš toli galime suteikti NAKVYNĘ (teiraukitės asmeniškai).

KĄ ATSIVEŽTI: salėje gulėsime ant čiužinių. Savo patogumui atsivežkite sau kažką apsikloti, pagalvėlę (kažkokį kiekį turėsime). Salėje būname be batų, verta turėti kojines (grindys šildomos).

KAINA: 20 eur.
Perkant 4 + bilietus – 18 eur/vnt.

Vietų kiekis ribotas. Būtina išankstinė registacija ir apmokėjimas.
Registracija: info@menasbuti.lt.
Telefonas pasiteiravimui: 868785625.

Sklandesniam renginio organizavimui, besiregistruojant labai prašome parašyti:
vardą, pavardę (kad žinotume nuo ko gauname apmokėjimą), telefono numerį (jei reikės susisiekti).
Nurodykite, prašau, iš kur važiuosite ir ar turite vietos automobilyje arba galite pasiimti žmogų :)

Banko duomenys pavedimui:
Swedbank AB
LT31 7300 0100 9543 5179
Gavėjas: Alicija Eiliakas
Paskirtis: Šamaniška garso kelionė

Esate laukiami mūsų erdvėje!

Organizatoriai: Psichologijos studija „Menas Būti“, „Sound Mystery“.
www.menasbuti.lt, www.soundmystery.com.

KAIP NUVYKTI Į LAUMŽIRGIŲ ŽEMĘ

Koordinatės NAVIGACIJAI ČIA
https: https://www.google.com/maps/place/54%C2%B053’34.9%22N+25%C2%B016’27.9%22E/@54.8935036,25.2646325,14z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d54.893035!4d25.274413

Kaip nuvykti (aprašymas): Išvažiuokite į Molėtų plentą *kelias A14), važiuokite plentu iki 17 km, už restoranų komplekto (HBM, Armenų virtuvė ir kt), sukite į kairę (kelrodis į Paberžė). Važiuokite 5 km iki kelrodžio „Pikeliškes 1” ir šioje sankryžoje sukame į dešinę (Dvaro g.). Važiuojame visą laiką tiesiai, pravažiuojame Miškinių kaimą, už kaimo pirmas posūkis į dešinę. Ten laikuose pamatysite naują rudai-baltą namą (su adresu Dvaro 71), pravažiuojate jį ir pamatysite baltą transformatorinę. Prie jos sukite į kairę, važiuokite 300 m ir jau esate Laumžirgių Žemėje :) Parkuokite automobilius PARKINGE ir eikite tilteliu salės link.
Ant pagrindinių posūkių pastatysime medinius ženklus su laumžirgiais, būkite dėmesingi