GYDOMIEJI GARSAI - dainuojančių dubenų garso masažo menas Spalio 15-16

GYDOMIEJI GARSAI - dainuojančių dubenų garso masažo menas Spalio 15-16

Home / News / GYDOMIEJI GARSAI - dainuojančių dubenų garso masažo menas Spalio 15-16

Tai įkvepiantis ir jaudinantis seminaras, vedantis į nuostabų holistinio garso pasaulį.
Pirmoji garso terapijos pakopa skirta visiems, norintiems susipažinti su šiuo pasauliu. Per savo patyrimą susipažinsite su Gongo bei tibetietiškų dainuojančių dubenų garso transformuojančiu poveikiu, išmoksite individualaus garso masažo meno.
Informacija ir registracija el. paštu: [email protected]
Telefonas pasiteiravimui 8611 54429
🕉
Dubenų masažo pagrindinio kurso programoje:
🕉 Sužinosite apie dubenų istoriją, jų paskirtį ir panaudojimą kasdieniame gyvenime;
🕉 Susipažinsite su garso terapijos principais;
🕉 Susipažinsite ne tik su himalajietiškais dubenimis, bet ir gongais bei daugeliu kitų instrumentų, naudojamų garso terapijoje;
🕉 Vyks praktinis dalyvių paruošimas himalajietiškų dubenų masažui;
🕉 Žengsite pirmus žingsnius link savo kūrybinio potencialo atvėrimo: sužinosite, kokią balso galią turite savyje, kaip ne tik dubenų, bet ir savo balso pagalba galima gydyti save bei kitus, išmoksite čakrų tonų dainavimo...
🕉 Dalyvausite Garso meditacijoje;
🕉 Sužinosite ir pajusite, kad supantis Jus Pasaulis yra kupinas negirdėtų iki šiol garsų...
Seminaro metu dalyviai turės galimybę įsigyti terapinius dainuojančius dubenis su nuolaida.
🕉
Dainuojantys dubenys - kitaip vadinami himalajietiškais – tai mažieji gongai. Klasikinis dubenų masažas prasideda nuo dubenų pastatymo ant gulinčio žmogaus kūno ir vibracijų provokavimo jų mušimo arba trynimo dėka. Vibracija sklinda per visą kūną ir veda į gilią relaksaciją, didina mūsų savaiminio sveikimo sugebėjimus, ištirpina blokus, sustiprina organizmo imunitetą. Terapeutai naudoja dubenų masažą gydant skausmus, depresiją, kraujotakos sutrikimus ir t.t.
Visgi svarbiausias masažo tikslas – organizmo harmonijos sugrąžinimas, kūno bei nervų sistemos atpalaidavimas ir įvedimas į gilios relaksacijos būseną.
Daugelis žmonių užmiega tokio masažo metu, kiti patiria būseną, primenančia lengvą hipnozę.
Masažas dubenimis padeda taip pat streso, neurozės ir nemigos atvejais. Garso terapeutai tvirtina, kad toks masažas rodo puikius rezultatus gydant migreną, stuburo ligas, netgi padeda mesti rūkyti. Remiantis Rytų medicina, kuri ligų priežastį vardina kaip energijos tekėjimo užsiblokavimą organizme, užtenka atlaisvinti kanalus, kuriais teka energija, ir pacientas pasijunta sveikesnis bei laimingesnis. Ir būtent dubenų masažas padeda tai padaryti.
Turtingas, rezonuojantis garsas sklinda iš dubens lengvo mušimo arba trynimo specialiu instrumentu dėka. Garsas vibruojančiomis bangomis pereina per žmogaus kūną ramindamas, derindamas ir gydydamas energetinius jo centrus.
🕉
Seminarą ves: Alicija Eiliakas, praktikuojanti psichologė-psichoterapeutė (egzistencinė terapija, meno terapija, šokio judesio bei garso terapija). Gongo meistrė.
Drauge su vyru Ričardu įkurė Psichologijos studiją “Menas būti” ir saviugdos centrą "Laumžirgių Žemė".
Jie veda Maudynių gonge seansus, garso meditacijas bei garso terapijos seminarus, groja meditacinius Garso Misterijos koncertus Pabaltijo bei kitose Europos šalyse. Garso terapijos mokėsi pas geriausius šios srities specialistus Doną Conreaux (JAV), Tomą Čaortoryskį (Lenkija), Pratibha de Stoppani (Italija), Jill Pierce (UK) ir kt.
🔰 Seminaro data: 2022 m. spalio 15-16 d.
🔰 Seminaro vieta: retryto centras Laumžirgių Žemė / Dragonfly Land.
🔰 Planuojamas tvarkaraštis:
Šeštadienis: 11.00-19.00 val. (gali kažkiek užsitęsti)
Sekmadienis: 10.00-19.00 val.
🔰Mokymų kaina -180 eur.
Registraciją patvirtina negrąžintinas registracijos mokestis 80 eur.
🏠 Gyvenantiems toliau ir norintiems atvykti penktadienį vakare yra galimybė užsakyti papildomą nakvynę. Penktadienį vakare vyks atvira gongų maudynių sesija, kurioje rekomenduojame dalyvauti.
🏠 🏠 APGYVENDINIMAS: 30 eur/para/asm. (gyvenant 1-2-3-4-viečiuose kambariuose).
🏠 🏠 MAITINIMAS: 45 eur arba 30 eur (užsisakant tik pietus dvi dienas).
REGISTRACIJA: el.pašto adresu [email protected]
Registruojantis prašome nurodyti:
1. vardą pavardę
2. kontaktinį telefono numerį
3. iš kokio miesto atvyksite
4. ar bus reikalingas maitinimas ir apgyvendinimas
5. trumpai apie save ir savo ketinimą dalyvauti
INFORMACIJA: [email protected] arba telefonais 861154429
🔰 🔰 SVARBU ŽINOTI: Dalyvavimas seminare reikalauja elementarios fizinės formos, t.y. tam tikro lankstumo (garso masažas vyksta sėdint ant grindų). Jei turite abejonių ar galite dalyvauti, pasiteiraukite prieš apsisprendžiant dalyvauti.
Dalyvių skaičius grupėje ribotas!
Dalyviams bus išduodami kurso baigimo sertifikatai.
Iki susitikimo holistinio garso erdvėje!
🕉
Daugiau apie garso masažą...
Nuostabi garso masažo atmaina yra dainuojančių dubenų, kitaip vadinamų tibetietiškais arba himalajietiškais, garso masažas. Dainuojantys dubenys kilo iš Azijos prieš tris tūkstantmečius. Jie buvo gaminami iš kelių metalų lydinio, kurių skambesys, atitinkantis dubens dydį ir formą, iki šiol keri žmones.
Tryliktasis Dalailama apie dubenų garsą sakė, kad tai yra Šventasis Akašos Garsas – erdvės, užpilančios visą Visatą, skambesys. Nuo pat pradžios Dainuojantys Dubenys buvo liturginiais indais ir iki šiol jie yra naudojami tokiu tikslu. Nuo 1953 metų, ryšium su Tibetiečių migracija į Indiją ir Nepalą, dubenėlius galima buvo sutikti šventosiose šių šalių vietose, kur masiškai pradėjo keliauti Amerikiečiai ir Europiečiai (hipių karta).
Jau 70-taisiais metais Kalifornijos universitete buvo atlikti tyrimai, kuriuose buvo studijuojama Dainuojančių Dubenų įtaką smegenų veiklai. 1973 metais belgų dubenų masažo pradininkas Gertas Vebkeris patvirtino, kad garso masažas betarpiškai veikia imuninės sistemos sustiprinimą.
Šiais laikais, kai gyvenimo tempas vis auga, o streso lygis tapo kritinis, Dainuojančių Dubenų garso masažas yra nuostabus, natūralus relaksacijos ir gydymo metodas. Subtilios himalajietiškų dubenų vibracijos skatina energetinių blokų atlaisvinimą, jų dėka galime atkurti savo vidinę harmoniją, mobilizuoti regeneracines savybes ir įvesti protą į gilios meditacijos būseną.
Daugelis žmonių, kurie naudojasi Dainuojančių Dubenų masažu, taip apibūdina savo pojūčius:
- Sustoja laikas;
- Absoliučios ramybės pojūtis;
- Nurimsta skausmai, pagerėja savijauta;
- Kontaktas su kažkuo “aukštesniuoju”, šventuoju.
Dainuojančių Dubenų masažas – tai idealus įvairių gydymo metodų papildymas. Dubenų garsas šio masažo metu kuria aplink mus ir mumyse Šventą Erdvę, leidžia mums „sustabdyti pasaulį ir ištirpti”.
Išoriniai ir vidiniai veiksniai nutyla, todėl tai galimybė giliai atsipalaiduoti, regeneruotis, pasinerti į save. Tai padeda mums geriau sąveikauti su gyvenimo iššūkiais ir išmintingiau pasinaudoti galimybe, kurią mums duoda Gyvenimas.
Per pastaruosius metus daugybė žmonių patyrė gydomąją garso masažo galią. Daugeliui praktikuojančių nėra nieko nuostabesnio, kaip toks masažas artimajam prieš miegą. Vaikai tai tiesiog dievina!